2021-2022 Sezonu ONAYLI BÜLTENİ

29 Ocak 2022 Cumartesi
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 ANKARA DEMİRSPOR ALTINDAĞ SPOR U16 Ligi
13:00 YENİDOĞANSPOR ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
15:00 ANADOLUGÜCÜ SPOR ANADOLU SPOR U16 Ligi
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 AYDINLIKEVLER KALECİKSPOR U16 Ligi
13:00 BAHÇELİEVLER GENÇLİK SPOR KAVAKLIDERESPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
15:00 ÇİĞDEMTEPE SPOR GAZİ EĞİTİM SPOR U16 Ligi
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
11:00 ŞENTEPE SPOR ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
13:00 YURT-KUR BEYTEPE METE SPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
15:00 SİTE ZAFERSPOR ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR U16 Ligi
BATIKENT SEMT SAHASI
11:30 YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ SPOR KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR U16 Ligi
13:30 ANKARA T.K.İ. ANKARA GENÇLİK GÜCÜ SPOR U16 Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
11:00 İNCİRLİSPOR ANKARA PERFORMANS SPOR U16 Ligi
13:00 ANKARA SEÇKİN SPOR PINARSPOR U16 Ligi
15:00 ANKARA KARTALSPOR TİGEMSPOR U16 Ligi
ALTINDAĞ ÖRNEK SAHA
11:00 BAŞKENT FETİH SPOR BAŞKENT SPORTİF SPOR U16 Ligi
13:00 YENİ YOLSPOR TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR U16 Ligi
15:00 AYVALISPOR İLKER SPOR U16 Ligi
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
11:00 GÜNEŞSPOR DEMİRLİBAHÇE Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
13:30 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR BEYPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
15:30 1923 ÇANKAYA SPOR TARIM KREDİSPOR U16 Ligi
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
13:00 YAŞAMKENT İLKER SPOR ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
KAHRAMAN KAZAN SENTETİK SAHA
13:00 KIZILCAHAMAM BLD.SPOR SAÇAK GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
LALAHAN SAHASI
11:00 HÜSEYİN GAZİ GENÇLİK VE SPOR ALKULA GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
14:00 MAMAK LALAHAN SPOR ÇUBUK GENÇLİKSPOR U16 Ligi
AKYURT SAHASI
13:00 AKYURT BELEDİYESPOR ANKARA TAPUKADASTRO U16 Ligi
KALECİK İLÇE STADI
14:30 KALECİKSPOR SİTE ZAFERSPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
30 Ocak 2022 Pazar
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09:30 TUNÇ ALTINDAĞ ÇINAR GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
11:20 YENİDOĞANSPOR TARIMSPOR U18 Ligi
13:10 ANKARA DSİ SPOR SAÇAK GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
15:00 ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR TÜRKÖZÜSPOR U18 Ligi
16:50 SOLFASOL SPOR ÇİĞDEMTEPE SPOR U18 Ligi
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:30 ANKARA TAPUKADASTRO KALECİKSPOR U18 Ligi
11:20 KARŞIYAKA İDMANYURDU SPOR ANADOLUBEYİ SPOR U18 Ligi
13:10 SAYGI GENÇLİK VE SPOR BATIKENT KÜLTÜRSPOR U18 Ligi
15:00 TARIM KREDİSPOR ANKARA SAYGI GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
16:50 TİGEMSPOR İSTATİSTİK U18 Ligi
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
16:00 OSTİMSPOR PURSAKLAR BLD.SPOR U18 Ligi
BATIKENT SEMT SAHASI
12:00 PİDOSAN YAHYALAR SPOR ANKARA İDMAN YURDU SPOR U18 Ligi
14:00 ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR YENİMAHALLE BLD. U18 Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
09:30 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ HACETTEPE SPOR U18 Ligi
11:20 GENÇ KARTALLAR SPOR BORAN GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
13:10 KEÇİÖREN GAZİ GÜCÜ OLİMPİK SPOR ÇAYYOLU SPOR U18 Ligi
ALTINDAĞ ÖRNEK SAHA
12:15 HÜSEYİN GAZİ GENÇLİK VE SPOR 1905 ANKARASLAN SPOR U18 Ligi
14:15 ALTINDAĞ SPOR ETİMESGUT BLD. SPOR U18 Ligi
16:15 BAŞKENT FETİH SPOR KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR U18 Ligi
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
11:00 MAMAK BELEDİYESİ SPOR GÖLBAŞI MOGAN SPOR U18 Ligi
13:00 BAHÇELERÜSTÜ SPOR 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR U18 Ligi
15:00 ANKARA METROPOL SPOR ULUBEYSPOR U18 Ligi
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
11:00 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR ANKARA GÖKTÜRKLER SPOR U18 Ligi
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
12:00 YAŞAMKENT İLKER SPOR İNÖNÜ BATIKENTGÜCÜ GENÇLİKSPOR U18 Ligi
14:00 BAĞLICA GENÇLİK SPOR ANKARA T.K.İ. U18 Ligi
ÇUBUK İLÇE STADI
13:00 ÇUBUK GENÇLİKSPOR BAŞKENT SPORTİF SPOR U18 Ligi
15:00 ÇUBUK SPOR 1959 KAVAKLIDERESPOR U18 Ligi
KAHRAMAN KAZAN SENTETİK SAHA
12:00 KIZILCAHAMAM BLD.SPOR ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR U18 Ligi
14:30 KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR AYDINLIKEVLER U18 Ligi
POLATLI SENTETİK SAHA
12:00 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR M.T.A. SPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
14:00 POLATLISPOR FATİH ULUSSPOR U18 Ligi
LALAHAN SAHASI
13:00 ELMADAĞ BELEDİYESİ HASANOĞLANSPOR ESENBOĞA GENÇLİK SPOR U18 Ligi
ÇAYIRHAN SAHASI
14:00 ÇAYIRHAN GENÇLİK VE SPOR BALGATSPOR U18 Ligi
1 Şubat 2022 Salı
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 FATİH ULUSSPOR SİTE ZAFERSPOR U16 Ligi
13:00 BAŞKENT SPORTİF SPOR GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR U16 Ligi
15:00 SAÇAK GENÇLİK VE SPOR ANKARA GENÇLİK GÜCÜ SPOR U16 Ligi
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 ANKARA GÖKTÜRKLER SPOR AYDINLIKEVLER U16 Ligi
13:00 PINARSPOR ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR U16 Ligi
15:00 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR ANKARA ATAKENT GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
11:00 TİGEMSPOR YAŞAMKENT İLKER SPOR U16 Ligi
13:00 KARŞIYAKAGÜVEN BALGATSPOR U16 Ligi
15:00 ANKARA DSİ SPOR ANKARA T.K.İ. U16 Ligi
BATIKENT SEMT SAHASI
11:30 ANKARA DEMİRSPOR HACETTEPE SPOR U16 Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
11:00 KALECİKSPOR ANKARA PERFORMANS SPOR U16 Ligi
13:00 ETİMESGUT BLD. SPOR ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ U16 Ligi
15:00 ANKARA TAPUKADASTRO SİNCAN BELEDİYESPOR U16 Ligi
ALTINDAĞ ÖRNEK SAHA
11:00 ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR ANKARA METROPOL SPOR U16 Ligi
13:00 KEÇİÖREN ALTIN ASLAN GENÇLİK VE SPOR TÜRKÖZÜSPOR U16 Ligi
15:00 YENİDOĞANSPOR ALTINDAĞ GENÇLİKGÜCÜ SPOR U16 Ligi
2 Şubat 2022 Çarşamba
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 KAVAKLIDERESPOR YAKACIK GENÇ ERLERBİRLİĞİ SPOR U16 Ligi
13:00 BEYPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK GÜNEŞSPOR Muzaffer GÜLTEKİN Süper Amatör Lig
15:00 ANADOLUBEYİ SPOR ANKARA BATIKENT KARTAL SPOR U16 Ligi
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
11:00 ÖNDERSPOR ESERSPOR U16 Ligi
13:00 PURSAKLAR BLD.SPOR ÇUBUK SPOR 1959 U16 Ligi
15:00 TARIM KREDİSPOR ANKARA KARTALSPOR U16 Ligi
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
11:00 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR ULUBEYSPOR U16 Ligi
13:00 SAYGI GENÇLİK VE SPOR TUNÇ ALTINDAĞ U16 Ligi
15:00 BAŞKENT EDAŞSPOR BAĞLICA GENÇLİK SPOR U16 Ligi
BATIKENT SEMT SAHASI
11:30 1905 ANKARASLAN SPOR MAMAK SPOR U16 Ligi
13:15 OSTİMSPOR KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR U16 Ligi
15:00 ANKARA GAZİ SPOR YENİKENT BELEDİYESPOR U16 Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
11:00 ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR TARIMSPOR U16 Ligi
13:00 GÜNEŞSPOR AKYURT BELEDİYESPOR U16 Ligi
15:00 ANADOLU SPOR ADALETSPOR U16 Ligi
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
11:00 MAMAK BELEDİYESİ SPOR TURİZMSPOR U16 Ligi
13:00 BAHÇELERÜSTÜ SPOR BAŞKENT ASLANLARI GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
15:00 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR YENİMAHALLE BLD. U16 Ligi
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
11:00 GÖLBAŞI MOGAN SPOR İNCİRLİSPOR U16 Ligi
13:00 1923 ÇANKAYA SPOR POLATLI GENÇLİK GÜCÜ SPOR U16 Ligi
15:00 TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR İNÖNÜ BATIKENTGÜCÜ GENÇLİKSPOR U16 Ligi
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
10:00 GAZİ EĞİTİM SPOR YENİ YOLSPOR U16 Ligi
11:45 ÇAYYOLU SPOR MAMAK LALAHAN SPOR U16 Ligi
13:30 ALESTA GENÇLİK VE SPOR KIZILCAHAMAM BLD.SPOR U16 Ligi
15:15 ERYAMAN SPOR ÇINAR GENÇLİK VE SPOR U16 Ligi
ÇUBUK İLÇE STADI
12:30 ÇUBUK GENÇLİKSPOR ANKARA HASKÖY SPOR U16 Ligi
14:30 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. ANADOLUGÜCÜ SPOR U16 Ligi
POLATLI SENTETİK SAHA
12:30 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR ANKARA SEÇKİN SPOR U16 Ligi
14:30 POLATLISPOR ÜÇBAŞSPOR U16 Ligi
3 Şubat 2022 Perşembe
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09:30 1905 ANKARASLAN SPOR ANKA SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
11:20 KALECİKSPOR KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR U18 Ligi
13:10 FATİH ULUSSPOR PİDOSAN YAHYALAR SPOR U18 Ligi
15:00 KAVAKLIDERESPOR BAŞKENT FETİH SPOR U18 Ligi
16:50 ÇAYYOLU SPOR AYVALISPOR U18 Ligi
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:30 TARIMSPOR ESENBOĞA GENÇLİK SPOR U18 Ligi
11:20 SAÇAK GENÇLİK VE SPOR YENİ YOLSPOR U18 Ligi
13:10 ANKARA İDMAN YURDU SPOR GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR U18 Ligi
15:00 ULUBEYSPOR GÖLBAŞI MOGAN SPOR U18 Ligi
16:50 YENİDOĞANSPOR ANKARA ÇAKIRLARGÜCÜ SPOR U18 Ligi
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
09:30 OSTİMSPOR KARŞIYAKA İDMANYURDU SPOR U18 Ligi
11:20 ÇİĞDEMTEPE SPOR TARIM KREDİSPOR U18 Ligi
13:00 ÇINAR GENÇLİK VE SPOR ÇUBUK SPOR 1959 U18 Ligi
15:00 KARŞIYAKAGÜVEN ANKARA TAPUKADASTRO U18 Ligi
16:50 İSTATİSTİK SAYGI GENÇLİK VE SPOR U18 Ligi
BATIKENT SEMT SAHASI
11:30 ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR TÜRKÖZÜSPOR U18 Ligi
13:20 YENİMAHALLE BLD. KEÇİÖREN GAZİ GÜCÜ OLİMPİK SPOR U18 Ligi
15:10 İNÖNÜ BATIKENTGÜCÜ GENÇLİKSPOR BAĞLICA GENÇLİK SPOR U18 Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
09:30 OFTAŞ SPOR ANKARA BİRLİK SPOR U16 Ligi
11:15 İLKER SPOR SİNCANGÜCÜ SPOR U16 Ligi
13:00 BALGATSPOR 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR U18 Ligi
14:50 YAPISPOR SOLFASOL SPOR U18 Ligi
16:40 ALKULA GENÇLİK VE SPOR ANKARA ANADOLU BALKAN SPOR U16 Ligi
ALTINDAĞ ÖRNEK SAHA
09:30 PURSAKLAR BLD.SPOR BATIKENT KÜLTÜRSPOR U18 Ligi
11:20 ANKARA SAYGI GENÇLİK VE SPOR ANKARA DSİ SPOR U18 Ligi
13:10 ETİMESGUT BLD. SPOR ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ U18 Ligi
15:00 ANKARA T.K.İ. BAHÇELERÜSTÜ SPOR U18 Ligi
16:50 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR MAMAK BELEDİYESİ SPOR U18 Ligi
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
11:00 PINARSPOR YAŞAMKENT İLKER SPOR U18 Ligi
13:00 ANKARA METROPOL SPOR TUNÇ ALTINDAĞ U18 Ligi
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
11:00 HACETTEPE SPOR ANKARA DEMİRSPOR U18 Ligi
13:00 BORAN GENÇLİK VE SPOR SİNCAN BELEDİYESPOR U18 Ligi
15:00 1923 ÇANKAYA SPOR BAŞKENT EDAŞSPOR U18 Ligi
KAHRAMAN KAZAN SENTETİK SAHA
13:00 KIZILCAHAMAM BLD.SPOR GENÇ KARTALLAR SPOR U18 Ligi
AKYURT SAHASI
13:00 AKYURT BELEDİYESPOR TİGEMSPOR U18 Ligi
ÇAYIRHAN SAHASI
14:00 ÇAYIRHAN GENÇLİK VE SPOR ANKARA GAZİ SPOR U18 Ligi