2023-2024 Sezonu ONAYLI BÜLTENİ

17 Mart 2024 Pazar
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
12:00 YENİKENT BELEDİYESPOR ÖNDERSPOR 2. Amatör Lig
6 Nisan 2024 Cumartesi
14:00 Y.SİNCAN SPOR ÇAYIRHAN GENÇLİK VE SPOR U14 B Ligi
13 Nisan 2024 Cumartesi
GÖLBAŞI SENTETİK SAHA
15:00 GÖLBAŞI GÜCÜ SPOR BAŞKENT FATİH SPOR U14 B Ligi
AYAŞ SAHASI
13:00 AYAŞ SPOR 1923 ÇANKAYA SPOR U14 B Ligi
14 Nisan 2024 Pazar
Y.MAHALLE HASAN DOĞAN STADI
10:00 ANKARA RİZE GENÇLİK SPOR 1881 SELANİK SPOR 2. Amatör Lig
12:00 KAVAKLIDERESPOR ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. Sezai Yıldırım Süper Amatör lig Playoff Ligi
14:00 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR YENİMAHALLE BLD. Sezai Yıldırım Süper Amatör lig Playoff Ligi
16:00 POLATLISPOR YURT-KUR SPOR Sezai Yıldırım Süper Amatör lig Playoff Ligi
18:00 ELMADAĞGÜCÜ SPOR KALECİKSPOR Avni Balabanlı 1. Amatör Lig Playoff Ligi
BATIKENT ALİ ÖCAL SEMT SAHASI
10:00 PİDOSAN YAHYALAR SPOR GAZİ FİŞEKSPOR U14 B Ligi
11:30 ÇİĞDEMTEPE SPOR TÜRKÖZÜSPOR U14 B Ligi
13:00 MÜLKİYESPOR D.H.M.İ. SPOR 2. Amatör Lig
15:00 BAŞKENT FETİH SPOR KAHRAMAN KAZANGÜCÜ SPOR U14 B Ligi
16:30 BAŞKENT GÜNEY SPOR ŞEKER 06 SPOR U14 B Ligi
ANITTEPE AVNİ BULDUK SAHA
09:30 İSTATİSTİK SPOR TUNÇ ALTINDAĞ U14 B Ligi
11:00 YAPISPOR BAŞKENT FETİH SPOR URFİ AKNUR U18 B Ligi
13:00 ETLİKGÜCÜ SPOR FATİH ULUSSPOR 2. Amatör Lig
15:00 YAŞAMKENT İLKER SPOR ONBİRATEŞSPOR 2. Amatör Lig
17:00 TUNÇ ALTINDAĞ GENÇLİKGÜCÜ EĞİTİM SPOR 2. Amatör Lig
ALTINDAĞ ÖRNEK SAHA
10:00 HÜSEYİNGAZİ SPOR TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR 2. Amatör Lig
12:00 İSTATİSTİK SPOR KIZILCAHAMAM BLD.SPOR Avni Balabanlı 1. Amatör Lig Playoff Ligi
14:00 ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR KEÇİÖREN GAZİ GÜCÜ OLİMPİK SPOR Avni Balabanlı 1. Amatör Lig Playoff Ligi
16:00 BAŞKENT FATİH SPOR AKYURT BELEDİYESPOR Avni Balabanlı 1. Amatör Lig Playoff Ligi
18:00 ANKARA DSİ SPOR VOLKAN YILDIRIM SPOR Avni Balabanlı 1. Amatör Lig Playoff Ligi
MAMAK TÜRKÖZÜ STADI
10:00 MAMAK SPOR BAŞKENT ALSANCAK SPOR U14 B Ligi
11:30 ÇALIŞKANLAR SİNANLI GENÇLİK VE SPOR U14 B Ligi
13:00 ANKARA METROPOL SPOR ÖNDERSPOR 2. Amatör Lig
15:00 PINARSPOR YENİMAHALLE GÜCÜSPOR 2. Amatör Lig
17:00 TÜRKÖZÜSPOR ÇINAR GENÇLİK VE SPOR 2. Amatör Lig
SİNCAN FATİH SENTETİK SAHA
09:30 ANADOLU BİRLİK SPOR KEÇİÖREN YILDIZSPOR U14 B Ligi
11:00 TİGEMSPOR KALABASPOR 2. Amatör Lig
13:00 TRT GENÇLİK VE SPOR 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR U14 B Ligi
15:00 GAZİ EĞİTİM SPOR YENİKENT BELEDİYESPOR 2. Amatör Lig
17:00 OFTAŞ SPOR KARŞIYAKA GÜVEN SPOR 2. Amatör Lig
PURSAKLAR SARAY STADI
13:00 ULUBEYSPOR ESENBOĞA SPOR 2. Amatör Lig
15:00 SAYGI GENÇLİK VE SPOR 1905 ANKARASLAN SPOR 2. Amatör Lig
17:00 KARAPÜRÇEKSPOR KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2. Amatör Lig
KAHRAMAN KAZAN SENTETİK SAHA
13:00 KAHRAMAN KAZAN BELEDİYESPOR MAMAK BELEDİYESİ SPOR U14 B Ligi
BEYPAZARI SAHASI
13:00 BEYPAZARI BELEDİYESİ GENÇLİK ANKARA ÇANKAYAGÜCÜ SPOR U14 B Ligi
LALAHAN SAHASI
11:00 ANK.D.EVLER KARADENİZGÜCÜSPOR ŞENTEPE SPOR U14 B Ligi
13:00 KIBRIS KÖYÜ GENÇLİKSPOR ANKARA PERFORMANS SPOR 2. Amatör Lig
15:00 SEYRANSPOR ÇUBUK GENÇLİKSPOR URFİ AKNUR U18 B Ligi
HAYMANA SAHASI
13:00 HAYMANA BELEDİYE SPOR BAŞKENT SPORTİF SPOR URFİ AKNUR U18 B Ligi
GÖLBAŞI MOGAN 1 NOLU SENTETİK
11:00 GÖLBAŞI MOGAN SPOR ANADOLUBEYİ SPOR 2. Amatör Lig
13:00 KEÇİÖREN YILDIZSPOR ÜMİTKÖYSPOR 2. Amatör Lig
15:00 AKAL GENÇLİK VE SPOR ETBALIKSPOR U14 B Ligi
16:30 GÖLBAŞI MOGAN SPOR GENÇ YİĞİTLER SPOR U14 B Ligi
ÇAYIRHAN SAHASI
13:00 ÇAYIRHAN GENÇLİK VE SPOR KAVAKLIDERESPOR U14 B Ligi